אימפוטנציה – האם זה תורשתי?

אימפוטנציה היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעולמו של המין הגברי.

מדובר כאן על בעיה שמונעת קיום יחסי מין תקינים, ומובילה להורדת הביטחון העצמי בקרב גברים רבים.

רבים הגברים שסובלים מאימפוטנציה, אך חלק מהם לא ממש יודעים מאיפה בדיוק היא נובעת.

יצאנו לבדוק האם אימפוטנציה היא עניין תורשתי, ועל הדרך אספנו עבורכם עוד כמה פרטי מידע שמעניין מאוד לדעת.

 

הקשר בין אימפוטנציה לבין תורשתיות

ההורים שלנו מעבירים אלינו בתורשה כל מיני דברים – את צורת האף, את צבע העור, את צבע העיניים וגם תכונות אופי רבות. מעבר לכל אלו, הגנים שעוברים מהם אלינו בתורשה מכילים כל מיני דברים שעלולים להשפיע על המצב הבריאותי שלנו. לא פעם אנשים מקבלים בתורשה כל מיני מחלות, קלות יותר או קשות יותר, שעלולות להפריע להם בתפקוד היום יומי שלהם בהמשך.

אימפונטציה גם היא, כמו מחלות אחרות דומות, יכולה לעבור בתורשה מאב לבנו, וכך הבן עלול למצוא את עצמו מתמודד עם בעיות בחדר המיטות.

 

אימפוטנציה – לא מתחילה ונגמרת רק בתורשתיות

אם כן, אימפוטנציה מהווה את אחת הבעיות הפחות נעימות עבור המין הגברי. האקטים המיניים לא יכולים להתבצע בצורה תקינה, שכן האימפוטנציה גורמת לזקפה חלקית או לחוסר זקפה בכלל. המצב הזה גורם לגברים רבים להסתובב בעולם בתחושות קשות של חוסר ביטחון, מבוכה ובושה, ובהתאם הם מתקשים לפתח מערכות יחסים, בין אם זמניות ובין אם ארוכות יותר.

אך לא רק התורשתיות משחקת כאן תפקיד. גברים רבים סובלים מאימפוטנציה בעקבות מצבים רגשיים ונפשיים כאלו ואחרים: לחץ מהעבודה, לחצים אישיים באשר להתקדמות והתפתחות בחיים, תחושות של חרדה שמאפיינות תקופות מסויימות ועוד.

 

לא צריך לקבל את המצב בהנהון והשפלת ראש: אימפוטנציה – יש מה לעשות עם זה!

עולם הרפואה הולך ומתפתח עם השנים, ולכן בהתאם מוצמדים כל מיני פתרונות לבעיות הקיימות. כאשר מדברים על אימפוטנציה, קיימים אין ספור פתרונות, כימיים וטבעיים כאחד, שיכולים לשים סוף לבעיה ולטפל בה.

בין היתר, ניתן למצוא חומרים כמו קמגרה, סיאליס, ויאגרה ולויטרה, שמיועדים כולם להתמודד ביעילות עם בעיית האימפוטנציה, ולהפוך אותה מחוויה יום יומית לזיכרון רחוק.

 

להרים ידיים? ממש לא בבית ספרנו

אז כן, אפשר לקבל את המצב כמו שהוא ולספר לעצמכם שאין לכם אפשרות לתפקד כמו שצריך במיטה, ואפשר להרים ראש מעל הבעיה ולהגיד שעם הדבר הזה אתם הולכים להתמודד כמו גדולים. נטילת קמגרה יכולה לשנות את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה, ולהפוך אתכם לגברים מלאי ביטחון עצמי ובעלי תחושות של ביטחון עצמי.

חיי המין שלכם עם נטילת קמגרה עומדים להפוך למשהו אחר לגמרי – עוצמתי, מרגש ומספק הרבה יותר, ובהתאם החוויות המיניות שלכם יוכלו להיות מדהימות בהתאם. אז קדימה, אתם עוד כאן? הקמגרה קוראת לכם!

 

כדורים טבעיים

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on google
באותו נושא
סמל משפטי
הגדרתו של הביטוי "חרדה"

אחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות ביותר בקרב ילדים ומבוגרים כאחד היא הפרעות חרדה. מצבי חרדה באים בעוצמות שונות וגורמים לתסמינים שונים כגון דופק לב מואץ, רעד

קרא עוד »