חיפוש

באילו מקרים נבצע הדפסה על PVC?

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר מקרים שבהם מדפיסים על גבי PVC. להדפסה כזו יש מספר יתרונות, אולם כדי להנות מהם חשוב לבצע אותה רק במקרים שזה באמת החומר המתאים להדפסה. PVC הוא חומר פלסטי מוקצף ויש לו יתרונות רבים שנובעים מהדרך שבה מייצרים אותו. כאן נעזור לכם להבין מה המקרים שבהם כדאי לכם לבצע את ההדפסה עליו.

 

הדפסה על PVC

הדפסה על PVC מאפשרת לכם להנות מהדפסה איכותית על גבי חומר עמיד. היתרון המרכזי של PVC הוא היכולת שלכם לעצב אותו כפי שתרצו, בנוסף לעמידות הרבה שיש לו. העובדה שמדובר על חומר פלסטי מבטיחה לנו עמידות גבוהה, כמו גם את היכולת לנקות אותו מתי שנרצה. הדפסה בהתאמה אישית על PVC תאפשר לכם להדפיס את השלט או את המודעה בדיוק כפי שתרצו.

 

הדפסת שלטי חוצות

המקרה הראשון שבו נשתמש בהדפסה על PVC הוא בשלטי חוצות. שליט חוצות אמורים להיראות למרחק רב, ולכן ההדפסה עליהם צריכה להיות חדה ככל שאפשר. בנוסף, השלטים הולכים להיות תחת שמש קופחת, רוחות וכמובן גשמים אם מדובר על החורף כך שאתם צריכים חומר שיכול לעמוד בכל אחד מתנאי מזג האוויר הללו. זו הסיבה שכדאי לכם לבחור דווקא בPVC.

 

הדפסת שלט כניסה

עוד מקרה שבו אנחנו רואים שימוש נרחב ב PVC הוא בהדפסה של שלטי כניסה. בשלטי כניסה חשוב לנו שנוכל לעצב את השלט בצורה שמתאימה לנו ונוכל לתלות אותו בצורה יציבה. העובדה שאת הPVC מייצרים מפלסטיק הופכת אותו לחומר שקל לעבוד איתו, כך שלא משנה מה הגודל או הצורה שבה תרצו את שלט הכניסה שלכם, בעזרת PVC תוכלו להשיג את זה.

 

הדפסה במקום עם תנאי מזג אוויר בעייתיים

באופן כללי, בכל מקום שבו אתם צריכים לשים שלט ואין לכם יכולת להגן עליו מתנאי מזג אוויר גרועים, PVC זו הבחירה הנכונה. מדובר על חומר שעמיד יותר מכל חומר אחר שעליו מדפיסים, כך שגם בלי היתרונות האחרים שלו הוא כנראה הדבר היחיד שיוכל להחזיק מעמד לאורך זמן. במידת הצורך תוכלו גם לנקות אותו.

 

על מה חשוב להקפיד

בהדפסה על גבי PVC חשוב לבצע התאמה נכונה של צבעים, או לבחור את גודל השלט בהתאם לגודל התמונה. חשבו מה המרחק שממנו הייתם רוצים שיראו את הדפסה.

 

לסיכום

כאשר אנחנו מבצעים הדפסה, השאלה החשובה ביותר היא באיזה חומרים ניעזר לטובת ההדפסה. אם אתם רוצים להדפיס על גבי שלט חוצות או לשים מודעה במקום שבו יש מזג אוויר קיצוני, החומר הנכון לשימוש הוא PVC. מדובר על חומר עמיד שאף ניתן לנקות אותו עם מים וסבון, וכך לשמור על הנראות של ההדפסה לאורך זמן. כל מה שנותר לכם זה רק למצוא בית דפוס להדפיס בו על PVC.

להדפיס על PVC

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא