חיפוש

3 דברים חשובים בבחירת סטנדאפיסט לאירוע שלך

כשאנחנו ניגשים להפקת אירוע גדול, אנו נתקלים בצורך שבשילוב אטרקציה ייחודית ומהנה במהלך המופע, על מנת שייצור ייחוד והנאה מקסימאלית עבור האורחים שלנו. סטנדאפיסט עונה על הצורך הזה בצורה הטובה ביותר, שכן הוא יודע כיצד להפוך את האירוע למהנה בצורה יוצאת דופן.

 

הפקת אירוע היא אינה משימה פשוטה בכלל, במיוחד כשמדובר בשילוב נכון של אטרקציות שייחדו את האירוע שלנו ויבדלו אותו מאירועים אחרים. הזמנת סטנדאפיסט לאירוע שלכם יכולה לשדרג את האירוע משמעותית מכיוון שהסטנדאפיסט למעשה יאחד את המוזמנים שלכם סביב פעילות והופעה מיוחדת במינה שכולה צחוק, בילוי והנאה.

ריכזנו עבורכם מספר דברים שיש לתת עליהם את הדעת בכל מה שנוגע לבחירת הסטנדאפיסט עבור האירוע.

 

לאילו אירועים כדאי להזמין סטנדאפיסט?

מופע סטנדאפ יכול להתאים למגוון רחב של אירועים:

  • מסיבת יום הולדת – מסיבות ימי הולדת יכולות להתאים מאוד להופעת סטנדאפ, הסטנדאפיסט ידע כיצד להתאים את תכניו למאורע שהתכנסתם כולכם לחגוג ויהפוך את השמחה לגדולה ומיוחדת בצורה יוצאת דופן.
  • חתונה – גם חתונה היא הזדמנות מצוינת לשילוב הופעת סטנדאפ באירוע. המופע יהפוך את המאורע כולו למיוחד והסטנדאפיסט יאחד את האורחים שלכם סביב חוויה משותפת שכולם יצליחו ליהנות ולצחוק ממנה.
  • בר/בת מצווה – גם אירועי בר ובת מצוות יכולים להתאים להופעת סטנדאפ, הסטנדאפיסט ידע כיצד להתאים את תכניו כך שיתאימו לכל הגילאים, כך שכולם יוכלו ליהנות מהתכנים – גם הילדים כמובן.
  • אירועי חברה – הזמנת סטנדאפיסט לאירוע החברה שלכם ישדרג את האירוע בצורה הטובה ביותר, תוכלו להעניק לעובדי החברה הזדמנות לצחוק וליהנות ביחד ולחוות רגע משותף ומאחד במיוחד.

 

מה חשוב לדעת בנוגע לבחירת סטנדאפיסט לאירוע?

ראשית, על מנת לבחור סטנדאפיסט מוכשר ומקצועי, אנו ממליצים לכם לערוך סקר שוק קצר ולהכיר מעט את הסטנדאפיסטים הישראלים הקיימים בשוק, כך שתוכלו להבין פחות או יותר האם אתם מתחברים לתכנים שכל אחד מהם מציע ולענות על התשובה החשובה ביותר – האם הוא מצחיק אתכם?

מטבע הדברים, כל סטנדאפיסט מציע תכנים שונים ומתמחה בהומור בנושאים שונים, ועל כן חשוב לבדוק מולו אילו תכנים הוא מציע במהלך המופע שלו, מכיוון שלפעמים התכנים לא יתאימו לכל אחד, כך לדוגמא אם מדובר באירוע הכולל ילדים, מומלץ לוודא מול הסטנדאפיסט שתכניו מתאימים גם לקהל הצעיר.

 

יצירת קשר עם לקוחות קודמים

בנוסף, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם לקוחות קודמים שהזמינו את הסטנדאפיסט המדובר לאירוע שלהם, ולבדוק מולם האם נהנו מההופעה באופן כללי, האם ההתקשרות מול הסטנדאפיסט הייתה נעימה וסובלנית וכן הלאה.

לרוב תוכלו גם להתרשם בעצמכם מקטעים מצולמים שהסטנדאפיסטים נוהגים להעלות לרשתות החברתיות. אם ברצונכם ליצור קשר עם סטנדאפיסט לאירוע שלכם היכנסו ל – standupcomedy.co.il.

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא