חיפוש

און קי – דיסק און קי לצלמים שרוצים למנוע מאחרים להעתיק ממנו

קיים יחס הפוך בין הממדים הצנועים של הדיסק און קיי לבין השימושיות הרבה שלו. ואכן, אין כל ספק שמדובר במוצר שימושי למדי. הפופולריות של הדיסק און קיי תרמה לכך ששוק ההתקנים הניידים מוסיף לצמוח ולהתפתח כל העת וכעת החידוש האחרון בתחום הוא האונקי, דיסק און קיי שמונע העתקות. אם ברצונכם לדעת מה החשיבות הרבה של חידוש זה, והיכן ניתן להשיג מוצר זה באופן משתלם וכדאי במיוחד, הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם.

 

פרטיות ואבטחה בעידן המידע

סוף המאה ה-20 ותחילת המאה ה-21 הוגדרה לא אחת כעידן המידע, שכן מהפכת המידע שהתרחשה בשנים האחרונות טרפה את הקלפים ממגוון רחב של סיבות. בעידן חדש זה אינפורמציה היא משאב יקר ערך ורבים מחפשים פתרונות רבים לשמור עליו ולמנוע ממנו להגיע ליריבים מקצועיים או אף לגורמים עוינים אשר עשויים להשתמש בו לרעה.

 

כיצד למנוע דליפת מידע מהתקני זיכרון?

על רקע החשיבות הרבה של מניעת דליפת מידע בעידן הנוכחי, לאחרונה ניתן למצוא בשוק מוצר חדש בשם אונקי, דיסק און קיי אשר מכיל מאפייני אבטחה ייחודיים אשר מונעים מחיקה לא מבוקרת של קבצים והעתקה שלהם. כמו כן, ניתן להגדיר בתקן ניד זה פתיחה של חלונות מסוימים בכל חיבור וביצוע פעולות נוספות, בהתאם לצרכים הפרטיים של כל לקוח.

 

שימוש באונקי כהזדמנות לבעלי חברות

אין כל ספק שהאונקי מהווה מוצר פורץ דרך, וגורמים רבים, פרטיים, עסקיים וציבוריים כאחד, ודאי יגלו בו עניין ויבקשו למצוא דרך לשלב את השימוש בו במהלך תהליכי העבודה השונים להם הם מחויבים. יחד עם זאת, כיוון שמדובר במוצר חדשני המתבסס על יישום של טכנולוגיות מתקדמות, רבים ודאי יעריכו שמדובר במוצר נישתי אשר לא בהכרח יהיה נגיש לחלק הארי של האוכלוסייה וכי חברות מסחריות יקצו התקנים שכאלה רק לקומץ נבחר של עובדים בדרגים הגבוהים.

סברה זאת היא נכונה רק באופן חלקי שכן אכן מדובר במוצר המתבסס על טכנולוגיה מתקדמת. יחד עם זאת, לחברות גדולות יש את יתרון הגודל שכן הזמנה סיטונאית של כמות גדולה של התקני זיכרון מונעי העתקה מורידה את המחיר והופכת אותו למשתלם וכדאי ביותר.

בנוסף לכך, חברות אשר יבצעו הזמנה של כמות גדולה של זיכרונות אונקי, יוכלו למתג את המוצר בהתאם לחזון של החברה ולבחור את הצורה, הצבעים ואף את האריזה של המוצר. בעזרת מוצר ממותג שכזה חברות יכולות:

  • לגייס לקוחות חדשים
  • לחזק קשרים עם לקוחות קיימים
  • לעודד שיתופי פעולה עם גורמים מקצועיים
  • לתגמל עובדים מסורים
  • ועוד

אם אתם רוצים ללמוד עוד על המוצרים האיכותיים שיש לחברת מה באלי להציע לרבות על התקני אונקי אשר מונעים גניבה והעתקה של קבצים חשובים היכנסו לאתר הבא: https://ma-bali.com/category/flash-drives

וצרו קשר עם חברת מה באלי.

דיסק און קי לצלמים

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא