חיפוש

הצללה לחצר – מה האפשרויות העומדות בפנינו?

כאשר אנו שוהים בחצר הרבה, גם בקיץ וגם בחורף אנו צריכים הצללה לכל מזג האוויר למעשה.

כשחם ההצללה עוזרת לנו להתמגן מהשמש, כשקר ההצללה עוזרת לנו להתמגן ממזג האוויר קר, מלבד זאת להצללות יש פתרונות נהדרים כמו תיחום אזור החצר ומתן פרטיות.

אספנו עבורכם מגוון אפשרויות להצללה של הגינה שלכם.

 

סוכך זרועות 

פתרון הצללה מצוין הוא סוכך הנפתח בצורה אנכית ובכך מאפשר הגנה מרבית מפני נזקי מזג האוויר שיכולים להיגרם בכל עונות השנה, כמו גשם, ברד, שלג, שמש. בדרך כלל סוכך מסך הקרוי גם סוכך נופל, מיועד למרפסות מקורות והוא מותקן בחלקם העליון או שאפשר להשתמש בו גם כתוספת לסוכך קיים. לסוכך יש כמה דגמים והוא מותאם לפי צורכי הלקוח, כמו לדוגמא: סוכך מסך עם מובילים, סוכך מסך עם מסילות, סוכך מסך רגיל קסטה ומסילות ועוד. את סוכך הזרועות ניתן לתפעל על ידי מנוע חשמלי או מנואלה.

 

מרקיזה 

מרקיזה הינן סכך המתקפל בצורת רבע עיגול. סוכך זה עמיד ויציב בעיקר בשימוש של מרפסות ביתיות ובתי עסק מעל דלת כניסה, ולמעשה כך יכול לאפשר פרטיות בכל השנה בכל עונה. גם בסוכך זה ניתן לבחור האם יהיה על בסיס מנגנון חשמלי או ידני. שטח הכיסוי המקסימלי של הסוכך הוא מטר וחצי לכן הוא יכול להתאים רק למקומות מאוד ספציפיים.

 

רשת הצללה 

רשת צל למעשה היא פתרון מצוין בכל מה שקשור להצללה והיא מסייעת באזורים שונים, גם אזורים פרטיים וגם אזורים ציבוריים. אזורים פרטיים יכולים להיות מרפסת, גינה, או חניה למשל. רשת הצללה משלבת בתוכה מגוון פתרונות הצללה. להבדיל מפרגולה או גגון שהם עומדים בצורה סטאטית לחלוטין, לרשת הצללה יש שטח מאוד גמיש ניתן לשינוי. רשת הצללה גם עמידה בכל תנאי מזג האוויר, כגון רוח, גשם וגם יש בה מסנני קרינה להגן עליכם מהשמש. תוכלו להנות גם ממחיר אטרקטיבי ביחסית ליעילות שלה.

 

מה כדאי לדעת כשקונים אחת

מידת הרשת 

חשוב לדעת את המידות לפי הצרכים שלכם, ולפי כך להתאים את המידות. במידה והשימוש שלכם הוא פיקניק למשפחה קטנה, כנראה שתצטרכו רשת הצללה קטנה, אך אם מדובר באירוע ברביקיו גדול, מומלץ לקחת רשת גדולה.

 

צבע הרשת 

למעשה צבעה של הרשת היא אחת מהפרמטרים הקובעים את רמת ההגנה שלה מהשמש. יש המון רשתות הצללה בכל מיני צבעים אופנתיים אך למעשה רשת עם צבע כהה תגן בצורה עליכם הצורה האופטימלית ביותר מהשמש. רשת צל פופולרית נוספת היא רשת כחולה שיכולה למעשה להיות בחירה אידיאלית עבור מקומות שאין לכם צורך לחסום לחלוטין את השמש.

 

לסיכום

יש מגוון פתרונות הצללה מעולים בשוק. חשוב שתבחרו את הפתרון ההצללה המתאים ביותר עבורכם. תוך כדי התחשבות בכל הצרכים האישיים שלכם.

 

חלל מעוצב

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
צנרת
מתי יש להחליף צנרת בדירה?

כמו תשתיות אחרות בביתנו ובמשרד, לעיתים גם התשתית של האינסטלציה מתבלה ומתקלקלת, נסדקת ונשברת. רגע לפני ביצוע תיקון נקודתי באינסטלציה, האם בדקתם שלא מדובר בפלסטר

קרא עוד »
כיצד לבחור גריל גז

תקופת החגים עומדת בפתח, אתם מתכננים להזמין את המשפחה לארוחת על האש שנותנת מענה לכולם, אם החלטתם שתפעול גריל על פחמים דורש יותר מדי אנרגיה

קרא עוד »