חיפוש

אני רוצה להתייעץ עם עו"ד אובדן כושר עבודה – מה חשוב לשאול קודם כל?

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם חושבים או יודעים שחוויתם אירוע שהביא לאובדן כושר עבודה. כדי שתוכלו להיות בטוחים ב-100% שאתם עונים על הגדרה זו וכדי שתדעו שאתם פועלים נכון, אתם צריכים לפנות אל עורך דין לקבלת ייעוץ. יצאנו לבדוק עבורכם מה עליכם לשאול קודם כל לפני ובמהלך הפגישה עם עורך הדין וחזרנו עם הפרטים הבאים:

 

שאלה ראשונה – האם יש לך ניסיון בתחום?

השאלה הראשונה חייבת להיות קשורה לניסיון שיש לעורך הדין בתחום. עורכי דין שהתמקצעו בתחום אובדן כושר עבודה חייבים שיהיה להם ניסיון רב בנושא. ככל שלעורך הדין יש יותר ניסיון והוא טיפל במספר רב יותר של תיקים, כך יש לו יותר ידע בתחום. אם תחשבו לרגע על עורך דין מתחיל, כזה שלא טיפל בתיק בודד אחד או שטיפל בכמה תיקים בודדים, הוא עשוי לדעת קמצוץ בנושא לעומת עורך דין אחר שכבר עבר כמה תיקים בחייו המקצועיים. ראוי לציין כי יש מי שטוענים שזוהי שאלה מביכה והם מעדיפים להימנע ממנה – אך אנחנו ממליצים לכם בכל לשון של בקשה לראות ניסיון מוכח כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

 

שאלה שנייה – האם יש לך ממליצים?

עורך הדין ציין בפניכם שיש לו ניסיון? מצוין. עכשיו אתם צריכים לבדוק שיש לו ממליצים. אם הוא ייצג כמה תיקים בנושא, הוא צריך שיהיו לו כמה ממליצים שיוכלו לציין בפניכם שמדובר בעורך דין מומלץ. אם מסיבה כלשהי עורך הדין נמנע מלמסור לכם פרטים, אתם יכולים לבחור באחת האפשרויות הבאות:

 

  1. להיכנס לאתר שלו ולראות אם יש שם עמוד עם המלצות של לקוחות לשעבר
  2. לערוך חיפוש בגוגל ולבדוק מהו הדירוג שלו ומהן ההמלצות שנכתבו עליו

אנחנו מזמינים אתכם לקרוא פרטים באתר של עורך דין כפיר דיין דובב  ולראות איך צריך להיראות אתר של עורך דין עם המלצות וניסיון רב.

 

שאלה שלישית – היכן המשרד שלך נמצא?

השאלה הבאה שחשוב שתשאלו נוגעת למיקום. אתם הרי מתכננים להגיע לפגישת ייעוץ, אז חשוב שתראו שהוא נמצא בקרבת מקום המגורים או מקום העבודה שלכם. אנחנו ממליצים להימנע מהגעה אל עורך דין שנמצא במרחק רב מכם.

 

שאלה רביעית – מה עליי להביא לפגישה הראשונית

עורך הדין עבר את הסלקציה של 3 השאלות הראשונות? מצוין, כדי שתוכלו להתייעץ עמו בפגישה מסודרת, אתם צריכים לשאול אותו מה עליכם להביא אל הפגישה. מכיוון שמדובר באבדן כושר עבודה, סביר להניח שתתבקשו להביא את הפרטים הבאים:

  • ת.ז
  • פירוט רפואי שמסביר מדוע אתם סבורים שחוויתם אבדן כושר עבודה
  • מסמכים נוספים שעשויים לסייע

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם ניגשים להתייעץ עם עורך דין לאבדן כושר עבודה.

עורך דין נכות

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא